Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Architektura 21szego wieku : Level Green Exhibit / J. Mayer H. Architects + Art + Com Berlin

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

J.
Mayer H.
Architekci i Art + Com Berlin otrzymali zlecenie zaprojektowania stałej wystawy, która podkreśli temat zrównoważonego rozwoju dla Autostadt w Wolfsburgu w Niemczech.
1000 m.
Projekt wystawy, zatytułowany Level Green, tworzy złożoną formę sieciową, która powoli ujawnia informacje użytkownikom.
Materiał do wystawy przekonuje do badań naukowych i wykorzystania najnowszych technologii jako niezbędnych do przetrwania w przyszłości.
Więcej o wystawie i więcej zdjęć po przerwie.
Złożoność terminu zrównoważony rozwój zainspirowała architektów do podjęcia licznych współzależności tematu jako punktu wyjścia i przetłumaczenia tej jakości na metaforę sieci.
Znak PET, prawdopodobnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków promujących przyjazność dla środowiska, posłużył za podstawę dla formy metafory.
Wszechstronnie rozgałęziona sieć.
tworzy niejednoznaczne doświadczenie, w którym odwiedzający odkrywają różne sekcje wystawy, przechodząc przez tę formę i wokół niej.
Ten początkowo dwuwymiarowy znak został rozszerzony na trzeci wymiar i poprzez szereg manipulacji krok po kroku stworzono złożoną strukturę, która pozwala na doświadczanie abstrakcyjnej właściwości tematu na poziomie przestrzennym.
Formularz tworzy się z przetworzonych drewnianych arkuszy kompozytowych (MDF) o różnej grubości w zależności od wymagań konstrukcyjnych i geometrycznych.
Płyta MDF pokryta jest lakierami samochodowymi na bazie akrylu, co gwarantuje wysoką użyteczność przy jednoczesnym spełnieniu rygorystycznych przepisów ochrony środowiska.
Informacje na wystawie są wyświetlane w różnych formatach, aby przyciągnąć odwiedzających.
zainteresowania i dostarczania wiedzy na bardziej sensacyjnym poziomie.
Powierzchnie wrażliwe na dotyk dostarczają dogłębnych wyjaśnień na różne tematy, podczas gdy dane statystyczne są uporządkowane jako.
Rzeźby danych lub próbki obiektów ..
Informacje są płynnie zintegrowane z pionowymi elementami, które definiują różne obszary w przestrzeni.
Jak widać na Bustlerze.
Zdjęcie: Uwe Walter Klient: Autostadt GmbH, Wolfsburg Lokalizacja: Volkswagen GroupForum, 1.
piętro, Autostadt, Wolfsburg Architekt: J.
MAYER H.
Architects, Berlin
[podobne: domy w stylu skandynawskim, panele fotowoltaiczne opłacalność, pozwolenie na budowę kto wydaje ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim panele fotowoltaiczne opłacalność pozwolenie na budowę kto wydaje