Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Foster + Partnerzy

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Prace Foster + Partners są rozpoznawane na całym świecie.
W tej rundzie pokazujemy Wam biuro w Wielkiej Brytanii i Amsterdamie, lotnisko w Pekinie, pawilon na Szanghaj 2010 i super jacht.
Willis Headquarters at Lime Street Te dwa budynki powstają jako seria zachodzących na siebie zakrzywionych muszli, podczas gdy jej sekcja jest podzielona na trzy etapy.
Tarasy na dachu z widokiem na plac na niższych dwóch stopniach są bezpośrednio dostępne z pomieszczeń biurowych.
Oba budynki mają centralny rdzeń zapewniający otwarte płyty podłogowe i maksymalną elastyczność użytkowania.
Cały rozwój jest wizualnie zjednoczony dzięki jego wysoce refleksyjnej fasadzie (czytaj więcej.) Port Lotniczy w Pekinie Po 4 latach lotnisko w Pekinie – obecnie największe na świecie – jest gotowe, w samą porę na Igrzyska Olimpijskie w 2008 roku.
Lotnisko, zaprojektowane przez Foster + Partners, okazało się bardzo wydajnym budynkiem pod względem wydajności operacyjnej, komfortu pasażerów, zrównoważonego rozwoju i dostępu do światła naturalnego.
Jako interpretacja tradycyjnej chińskiej kultury, dach lotniska ma smoczą formę (czytaj więcej.) Siedziba Ernst & Young, Amsterdam Foster + Partners właśnie ukończył pierwszą wieżę w Amsterdamie, w parku Vivaldi w nowym Zuidas dzielnica, na południe od miasta.
24-piętrowy budynek podzielony jest na dwie niezależne kolumny o szerokości 12 metrów z otwartymi, elastycznymi płytami podłogowymi.
Bloki są rozłożone w planach, aby przyjąć jak najwięcej naturalnego światła, dzięki czemu wieża jest o dziesięć procent bardziej wydajna niż docelowe holenderskie normy środowiskowe (czytaj więcej.) + 5 pawilonów ZEA dla Shanghai Expo 2010 Foster + partnerzy zdecydowali się oprzeć na piaszczystej wydmie dla ich projektu ZEA Pavillion na Shanghai Expo 2010.
Pawilon jest nawiązaniem do symbolicznej cechy pustynnego krajobrazu wspólnego dla wszystkich siedmiu emiratów.
Szczyt wzrasta do 20 metrów wysokości i jest wprowadzany przez oszkloną wargę na podstawie pawilonów.
Światło przenika do centrum biznesowego budynku i strefy VIP poprzez przeszklone pionowe pasy (czytaj dalej.) Super-jacht Firma YachtPlus, frakcyjna własna firma jachtowa, wypuściła swój pierwszy jacht.
Ocean Emerald.
w La Spezia, Włochy, 25 kwietnia, w obecności Normana Fostera.
Ten współczesny 41-metrowy jacht został zaprojektowany z silnym naciskiem na przestrzeń i światło.
Dysponuje on pięcioma apartamentami dla maksymalnie 12 osób, którymi zajmie się stała, świetnie wyszkolona załoga składająca się z siedmiu osób.
Wewnętrzne planowanie jachtu zapewnia całkowitą elastyczność (czytaj więcej.)
[patrz też: joniec ogrodzenia, lekkie ścianki działowe, wzmacnianie fundamentów ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: joniec ogrodzenia lekkie ścianki działowe wzmacnianie fundamentów