Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Nagrodzone konkursy Część I

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Wiele wspaniałych projektów jest wynikiem ważnych konkursów na całym świecie.
Aby rozpocząć w tym tygodniu Round Up, przynosimy Ci wcześniej wyróżnione konkursy z Chorwacji, Danii, Francji, Hiszpanii i Norwegii.
Zamet Center Competition 3LHD to chorwackie biuro, które rozwinęło kilka interesujących domów, obiektów sportowych i projektów miejskich.
A teraz właśnie wygrał prywatny konkurs na centrum sportu i społeczności Zamet w Rijece w Chorwacji.
Rijeka jest przemysłowym miastem portowym nad Morzem Adriatyckim, a nowy kompleks zapewni mu nowe centrum obywatelskie zarówno dla ludzi biznesu, jak i dla ogółu społeczeństwa (czytaj dalej.) Nowa linia do spopielania w Danii Konkurs Erick van Egeraat wygrał międzynarodowy konkurs projekt nowej linii do spalania w Roskilde w Danii dla Kara / Noveren, lokalnej firmy zajmującej się gospodarką odpadami.
Ze względu na dużą skalę spalarnia ma stać się wyjątkową strukturą w szerokim i otwartym krajobrazie obszaru Roskilde.
Po jego ukończeniu w 2013 r.
Zakład wyprodukuje zarówno energię elektryczną, jak i ogrzewanie dla dystryktu Roskilde (czytaj więcej.) Nowy rynek w Barcelonie Konkurs b720 poinformował nas, że wygrał konkurs na nowe rynki w Encants w Barcelonie w Hiszpanii.
przez miasto.
Projekt w pobliżu kultowej Wieży Agbar rozwija się jako ciągła platforma zajmująca się topografią witryny, pokryta dużym dachem, który jednoczy wszystkie działania na tej platformie.
Dach zmienia swoje nachylenie, aby odzwierciedlić różne poglądy i zmiany w świetle dziennym (czytaj więcej.) + 5 Tour La Signal w Paryżu Konkurs La Defense to 160 ha dzielnica biznesowa na zachodzie Paryża, obecnie objęta planem odnowienia w celu wzmocnienia jej miejsce wśród wielkich międzynarodowych dzielnic biznesowych.
Plan jest zarządzany przez EPAD (The Public Establishment for Installation of La Défense), organizację utworzoną przez władze lokalne, rząd i sąsiadów, koncentrującą się na rozwoju La Defense dla dobra swoich 20 000 mieszkańców (czytaj dalej.) Centralny dworzec w Oslo Konkurs Norwescy architekci Space Group wygrał konkurs na nowy dworzec centralny w Oslo.
Projekt polega na wyburzeniu dużej części istniejącej stacji, zbudowaniu 4-piętrowej konstrukcji, która zunifikuje stację.
Obejmuje to 2 piętra dla biur wiszących nad stacją.
Również sąsiedni budynek w kształcie litery U zostanie zajęty przez największy hotel konferencyjny w Norwegii (czytaj dalej.)
[przypisy: grunt rodzimy, pilaster blog, domy w stylu skandynawskim ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim grunt rodzimy pilaster blog