Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Architektura i nowoczesne budownictwo – Afterparty, instalacja PS1 2009 / MOS Architekci

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Florian Holzherr Kilka miesięcy temu zaprezentowaliśmy wam zwycięski wpis na tegoroczny konkurs YAP na letnią instalację PS1, przyznany MOS Architekci (Michael Meredith, Hilary Sample), o czym pisaliśmy wcześniej.
Ta konkurencja była polem do eksperymentowania nad cyfrową produkcją, nowymi materiałami i nowymi technologiami budowlanymi – nawet pod ciasnym budżetem – jak widzieliśmy w 2008 roku z PF1 firmy WORKac.
Aby utrzymać świeży dziedziniec, serię.
Chaty.
podobne struktury, które są odwzorowane przez odwrócone łańcuchy (część trwających badań przez praktykę) działające jak kominy: pokryte sztucznym futrem zbiera ciepło ze słońca, przenosząc je do powietrza wewnątrz chatek, tworząc efekt komina, który utrzymuje przepływ powietrza do ochłodzić niższy poziom.
.
Florian Holzherr Wynikające z tego miejsce odpowiada koncepcji after-party stworzonej przez MOS: Głównym celem afterparty jest zapewnienie relaksującego środowiska, w porównaniu do wcześniejszego miejsca, gdzie atmosfera jest zwykle bardziej szalona.
Podczas afterparty ludzie często siadają, relaksują się i swobodnie rozmawiają, spotykają nowych ludzi w bardziej kontrolowanym otoczeniu.
Jeśli oryginalna strona trwała do późna w nocy, afterparty często zawierają poranną przekąskę, która zwykle liczy się jako śniadanie.
.
Być może, w przeciwieństwie do relaksu, afterparty mogą dać szansę ludziom odejść od oczu ludzi, którzy nadzorowali główną imprezę.
Częściej zdarza się to na imprezach, takich jak szkolne piłki, gdzie spożywanie alkoholu nie jest dozwolone, i zapewnia miejsce, w którym osoby biorące udział w imprezie będą mogły pić.
W takim przypadku strona afterparty może okazać się bardziej żywa niż strona główna, ponieważ ludzie zostają uwolnieni od ograniczeń nałożonych na nich podczas głównej partii.
Wszystkie zdjęcia autorstwa Floriana Holzherr.
Zobacz więcej po przerwie:
[przypisy: wełna mineralna isover, domy w stylu skandynawskim, perlitobeton ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim perlitobeton wełna mineralna isover