Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Architektura i nowoczesne budownictwo – Flower Power / 100 Planos Arquitectura

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Nasi przyjaciele ze 100 Planos Arquitectura, portugalskiej firmy, podzielili się z nami swoim najnowszym projektem Flower Power.
Oto opis architekta: Celem tego projektu było stworzenie modelu struktury, wielokrotnego, zdolnego do tworzenia efemerycznych przestrzeni lub budynków.
Potrzeba małego pawilonu w ogrodzie muzeum Vila do Conde, gdzie dzieci i dorośli mogą odpocząć i zatrzymać się przez jakiś czas podczas wizyty w muzeum, była idealnym punktem wyjścia do odkrywania tej idei mnożenia.
Podstawowym modułem jest.
Kwiat.
1,00 m średnicy i 0,50 m wysokości, z czterema płatkami, wykonanymi z poliwęglanu z płytkami o średnicy 5 mm i rurą z pcw.
0,10 m.
Składając kilka modułów o różnych wysokościach zaprojektowaliśmy falującą poziomą powierzchnię, która zawieszona, tworzy zadaszony obszar.
Tu i tam kwiaty .
zejść na ziemię i stać się filarami, ścianami lub ściankami działowymi.
Zdecydowaliśmy się nazywać to mocą kwiatów .
Jest to pawilon / budynek / struktura, cieniowanie, pod którym można odpoczywać, tańczyć, czytać, spać lub po prostu podziwiać niebo przecięte przezroczystymi kwiatami.
Więcej zdjęć po przerwie.
[więcej w: olx łódzkie, ogrodzenia gabionowe, domy w stylu skandynawskim ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim ogrodzenia gabionowe olx łódzkie