Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Budownictwo i architektura : Otwarty Międzynarodowy Konkurs Projektowania dla Lavender Lake

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Redakcja portalu suckerPUNCH sponsoruje otwarte międzynarodowe konkursy projektowe.
Doskonale położony, ale notorycznie oczerniany kanał Gowanus graniczy z tętniącymi życiem dzielnicami Red Hook, Park Slope i Carroll Gardens w Brooklynie.
W wyniku ciężkiego zanieczyszczenia przemysłowego kanał nabrał opalizującego fioletowego połysku, zyskując przydomek Lavender Lake.
Większość przemysłu porzuciła ten teren pod koniec lat pięćdziesiątych XX wieku, pozostawiając zanieczyszczony kanał z wyrzuconymi magazynami i hałdami.
Na końcu kilku ślepych uliczek kanał stał się popularnym wysypiskiem śmieci i ciał.
W ciągu ostatnich kilku lat odnowiono zainteresowanie rewitalizacją obszaru i pogłębianiem kanału, ponieważ graniczące z nim osiedla wypełniły się i teraz tętnią życiem.
Gowanus odnotował wzrost akcji w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy wraz z otwarciem barów, miejsc muzycznych, przestrzeni na świeżym powietrzu i studiów artystów.
Jako, że EPA i Nowy Jork walczą o to, czy Gowanus zostanie wyznaczony jako strona superfundu, konkurs ten proponuje nową fabrykę artystów dla publicznego miejsca .
teren.
Wniosek zostanie opracowany w celu wspierania twórczej produkcji i przyciągnięcia odwiedzających do fabryki i okolic.
Fabryka będzie zawierać prywatne / współdzielone pracownie artystyczne, galerię / sklep z witryną, sklepy analogowo-cyfrowe oraz miejsca na żywo / miejsce pracy dla artystów rotujących w rezydencji.
Aby uzyskać pełne informacje o warunkach, nagrodach, wymaganiach, harmonogramie i opłatach, sprawdź oficjalną stronę konkursu.
[patrz też: domy w stylu skandynawskim, tynki gipsowe czy cementowo wapienne, ogrodzenia gabionowe ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim ogrodzenia gabionowe tynki gipsowe czy cementowo wapienne