Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Budownictwo wczoraj i dzis : Rapid Palace / Visiondivision

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Po ukończeniu szkoły podstawowej w Szwecji, o bardzo ograniczonym budżecie, skontaktował się z Visiondivision, aby przekształcić swoje szkolne podwórko, zespół postanowił wykorzystać istniejący budżet szkoły na utrzymanie asfaltu jako środek do poprawy stoczni.
Ograniczone budżety zawsze stanowią wyzwanie dla projektów, ale zespół widział w tym możliwość eksperymentowania z różnymi materiałami, aby pozostać w swoich ograniczeniach finansowych.
Przy pomocy szybko rosnącego szwedzkiego bambusa Salix udało nam się stworzyć duży efekt wizualny na nudnym placu asfaltowym, który również był stosunkowo niedrogi .
wytłumaczyli architekci.
Więcej o pałacu po przerwie.
.
Wzór połączony z planami pałaców z całego świata jest tworzony przez odrywanie części istniejącego asfaltu.
wytłumaczyli architekci.
Po usunięciu rozległego obszaru asfaltu puste przestrzenie wypełniło się Salixem, materiałem znanym z wytrzymałości, wysokości i szybkiego wzrostu.
Rzeźbiony bambusowy las tworzy małe nisze dla obszarów zabaw i większe obszary do nauczania na wolnym powietrzu, gdy pozwala na to pogoda.
Kiedy dzieci powrócą do szkoły, mury pałacu Salix osiągną już połowę wysokości 4 metrów i stworzą wspaniały pałac do zabawy i uprawiania wyobraźni .
W ciągu dwudziestu pięciu lat architekci zaplanowali, że zbiorą Salixa i dostarczą go jako paliwo ekologiczne do pobliskiej ciepłowni, czy też mogą stać się meblami do nowego zamku, który powstanie dla następnej generacji dzieci .
Typ: Klient Istniejący obszar Status: W trakcie przeglądu Data urodzenia: 2008 Lokalizacja: Gothenburg, Szwecja Kredyty: visiondivision przez Andersa Berenssona i Ulfa Mejergrena www.visiondivision.com
[patrz też: płytka klinkierowa, dostawca energii, panele fotowoltaiczne opłacalność ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: dostawca energii panele fotowoltaiczne opłacalność płytka klinkierowa