Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Kącik architekta – Lake Chapel / Divece Arquitectos

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Carlos Díaz Corona Architekci: Divece Arquitectos Lokalizacja: Zamora, Michoacán, México Zespół projektowy: Paolino Di Vece Projekt Rok: 2010 Obszar projektu: 348,21 m2 Fotografie: Carlos Díaz Corona + 13 Koncepcja architektoniczna tej ekumenicznej kaplicy jest taka, że niezliczone kolumny to bezładne podtrzymywanie prostokątnego dachu kaplicy, są pomyślane jako analogia grupy włókien, które oświetlone odpowiednią energią mogą oświetlić nasze ziemskie życie przebłyskiem niebiańskiego światła.
Według Pitagorasa, ten świat jest fałszywy i iluzoryczny, mętny ośrodek, w którym promienie niebiańskiego światła są łamane i zasłaniane mgłą i ciemnością ..
.
Carlos Díaz Corona Z drugiej strony Matka Teresa mówi nam, że poprzez nieustanną modlitwę możemy stać się narzędziem boskiego światła, które oświetla świat.
.
Carlos Díaz Corona.
Filamenty żarówek są bezużyteczne, jeśli nie są zasilane energią.
Ty, ja, jesteście włóknami.
Energia jest Bogiem.
Mamy możliwość przepuszczenia tej energii przez siebie i pozwolić jej wykorzystać nas w celu wytworzenia światła dla świata ..
.
Carlos Díaz Corona Ta ekumeniczna kaplica wykorzystuje swoją centralną pozycję w ramach rozwoju rezydencji, aby przypomnieć jej użytkownikom, że życie duchowe stało się zapomnianym priorytetem w naszych codziennych czynnościach; kaplica zajmuje centralny etap rozwoju, aby podkreślić możliwość dokonania aktu modlenia przydatnego zwyczaju, który nie tylko może pomóc każdemu z jego mieszkańców znaleźć własną drogę życiową, ale także pomóc każdemu z nich stać się podnietym włókno, które wytwarza światło dla świata.
.
Carlos Díaz Corona Ta kaplica jest skonfigurowana jako lekka konstrukcja, prawie efemeryczna, która staje się dostępna dla każdego w dowolnym momencie; kaplica rozpuszcza swoje granice, aby nasycić się bezpośrednim otoczeniem i stać się półprzezroczystym obiektem trudnym do wyidealizowania.
Budynek ten działa jako postać działająca pod wpływem światła, która zmienia się wraz ze światłem słonecznym, która zostaje wzmocniona przez użytkowników i celebruje swoją misję jako katalizatora codziennych działań właściwych dla tego osiedla.
Plan parteru 01 Co więcej, duchowość nie jest już luksusem dla niewielu, co można osiągnąć tylko dzięki zaplanowanej wizycie w świętym miejscu, ale może stać się zwykłym stanem umysłu, który zmienia nasze codzienne życie i staje się jednym pozytywnym wpływem na świat, który otacza użytkowników.
Sekcja 01
[podobne: perlitobeton, domy w stylu skandynawskim, tynki gipsowe czy cementowo wapienne ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim perlitobeton tynki gipsowe czy cementowo wapienne