Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Magazyn architektoniczny : Transiting International International Open Design Ideas Competition

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości OUTR i RMIT University School of Architecture and Design Open dla wszystkich, OUTR (Office of Urban Transformations Research), wraz z Szkołą Architektury i Projektowania Uniwersytetu Naukowego RMIT, właśnie ogłosiły wydanie Międzynarodowego konkursu na projekty otwartych przestrzeni tranzytowych.
Jak możemy przemyśleć, zregenerować, przemianować, przerobić, reaktywować miasta zdominowane przez pojedyncze gospodarki, aby stworzyć żywą i innowacyjną przyszłość.
Projektowanie możliwych przyszłości dla rozwoju i adaptacji zrehabilitowanych kopalń, powiązanych infrastruktur i miast zależnych od ich przyszłości.
Zintegrowane efekty społeczne, ekonomiczne, środowiskowe i infrastrukturalne.
Opracuj inteligentne innowacyjne strategie krótko- i długoterminowego przejścia dla adaptacyjnego i tętniącego życiem centrum regionalnego.
Zgłoszenia będą miały miejsce 30 listopada.
Więcej informacji na temat konkursu po przerwie.
Wzywamy uznanych międzynarodowych projektantów i instytucje akademickie z szerokiej gamy dyscyplin, w tym architektów, architektów krajobrazu, urbanistów, planistów, inżynierów, naukowców, przedsiębiorców, ekonomistów, artystów i studentów do udziału w międzynarodowym konkursie pomysłów pt.
Transiting Cities.
Kontrakty na Low Carbon.
Dzięki uprzejmości OUTR i RMIT University School of Architecture and Design Re-Think.
Latrobe jako miasto sieciowe, Low Carbon Futures, Zintegrowana wizja! Ponownie generować.
Krajobraz regionalny, lokalna gospodarka, poprzez budowanie społeczności! Re-Brand.
Nowe, innowacyjne i alternatywne miasta bliskiej przyszłości, umacniaj tożsamość! Przerobić.
Remontowe kopalnie, nadmiarowe infrastruktury, wiele centrów kultury lokalnych produkcji! Ponownie aktywować.
Świętuj przeszłość, wzmacniaj centra miast! Dzięki uprzejmości OUTR i RMIT University School of Architecture and Design Transiting Cities jest międzynarodowym konkursem na projekty i jest otwarty dla wszystkich.
Uczestniczące drużyny mogą mieć jednego lub więcej członków.
Projekty mogą być rzeczywistymi lub spekulacyjnymi propozycjami.
Wnioski nie muszą być generowane wyłącznie na potrzeby tej konkurencji, ale ponownie opracowane w celu zademonstrowania, w jaki sposób można je zastosować na stronie konkursu.
Dzięki uprzejmości OUTR i RMIT University School of Architecture and Design Aby się zarejestrować i uzyskać więcej informacji, odwiedź tutaj.
[przypisy: olx elbląg, pilaster blog, wełna mineralna isover ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: olx elbląg pilaster blog wełna mineralna isover