Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Magazyn architektoniczny : World Habitat Awards 2013

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Fundacja Budownictwa i Mieszkalnictwa Społecznego przyjmuje obecnie zapisy na edycję World Habitat Awards 2013! World Habitat Awards zostały ustanowione w 1985 roku przez Budowlaną i Społeczną Fundację Mieszkaniową w ramach jej wkładu w Międzynarodowy Rok Schronienia dla Bezdomnych Organizacji Narodów Zjednoczonych.
Dwie nagrody przyznawane są corocznie projektom z globalnej Północy i Południa, które zapewniają praktyczne i innowacyjne rozwiązania w zakresie bieżących potrzeb mieszkaniowych i problemów.
Nagroda w wysokości 10 000 jest przyznawana każdemu z dwóch zwycięzców podczas corocznej globalnej uroczystości Światowego Dnia Habitatu ONZ.
Termin składania zgłoszeń upływa listopada 2012 roku.
Konkurs jest otwarty dla każdej osoby, organizacji lub agencji rządowej posiadającej innowacyjne i zrównoważone rozwiązanie mieszkaniowe w dowolnym kraju na świecie.
Więcej niż jeden wpis może zostać dokonany przez tę samą osobę lub organizację.
Wstępne zgłoszenia do Konkursu muszą zawierać jedynie zwięzły opis kluczowych aspektów inicjatywy wraz z ilustracjami i mogą być składane w języku angielskim, hiszpańskim lub francuskim.
Znajdź więcej informacji na oficjalnej stronie konkursu!
[podobne: płytka klinkierowa, domy w stylu skandynawskim, panele fotowoltaiczne opłacalność ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim panele fotowoltaiczne opłacalność płytka klinkierowa