Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Architektura edukacyjna Część II

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Rafael Arozarena High School / Felipe Artengo.
Budynek położony jest na działce, która jest bardzo blisko historycznego centrum miasta La Orotava i ten duży budynek doskonale wpasowuje się w urbanistyczny układ, topografię terenu i jego relacje wizualne.
z sąsiednich zabytkowych budynków.
Szkoła została rozwiązana jako cokół dla budynków położonych na skraju centrum miasta, na osiach Colegio Street.
S.
Francisco Street (czytaj dalej.) Wydział Matematyki / Bevk Perović arhitekti Nowy budynek Wydziału Matematyki, zbudowany w głównej dzielnicy uniwersyteckiej w Ljubljanie, nie jest budynkiem w standardowym tego słowa znaczeniu.
Jest to w istocie dodatek, trzypiętrowa płyta zbudowana na istniejącym dwupiętrowym budynku, zawierająca zupełnie inny program.
Nowy budynek dosłownie wyrasta ze starej konstrukcji, ale mimo swojej dominującej roli pozwala starej strukturze na niezależność i godność (czytaj więcej.) Barreiro College of Technology / ARX Plac budowy przeznaczony dla Szkoły znajduje się na obrzeżach miasto Barreiro.
Są to tereny wiejskie, które zostały zaatakowane przez ostatnie konstrukcje przecinające zielone ogrody i trzcinowiska.
Domy mieszkalne są dominujące, a inne funkcje nie zostały przewidziane dla tego obszaru, a więc ta dzielnica jest teraz tylko przedmieściem o małym miejskim życiu (czytaj więcej.) + 5 obiektów badawczych w UMH University / SUBARQUITECTURA Budynek znajduje się w Campus de los Desamparados w Orihuela, obok sadu cytrynowego.
Tam warunki światła, brak deszczu i ciepła są naprawdę ekstremalne, przekraczając 40.
C w miesiącach letnich.
Laboratoria i wydziały są pogrupowane według struktury przeplatanych pierścieni, które zawierają system pół-zewnętrznych dziedzińców połączonych ze sobą na różnych poziomach (czytaj więcej.) Renowacja warsztatów w Joliot-Curie / Atelier Phileas Projekt renowacji przedstawiał dużą zaletę oraz poważna trudność.
Zaleta: szkoła jest zagnieżdżona w zacienionym parku.
Trudność: po usunięciu azbestu konieczne było odnowienie pomieszczeń.
Ze względu na te ograniczenia architektura musiała być zarówno rygorystyczna, jak i strukturalna.
Podczas restrukturyzacji – przedłużenia warsztatów naszym celem była harmonizacja zarówno istniejących, jak i nowych architektur (czytaj więcej.)
[podobne: koszt studni głębinowej, pilaster blog, domy w stylu skandynawskim ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: domy w stylu skandynawskim koszt studni głębinowej pilaster blog