Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Nowoczesna architektura : ZAC bords de seine / ECDM Architects

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Architekci ECDM niedawno zaprojektowali kolejny projekt mieszkaniowy (po raz pierwszy udostępniliśmy ich Student Housing Project) w Issy les moulineaux we Francji.
Uprawnione projekty ZAC w projektach obejmują obszary handlu detalicznego i mieszanego, a także kilka ogrodów, które tworzą inteligentną przestrzeń życiową, która zwraca się do otaczającego środowiska i elementów pogodowych w celu uzyskania pomocy.
Więcej o projekcie po przerwie.
Ten projekt mieszkaniowy, który jest postrzegany jako.
Wyspa ., składa się z ośmiu komponentów, które są rozmieszczone w działkach, pozwalając na maksymalne nasłonecznienie przedostawania się do mieszkań.
Lush foliage tworzy ogród na dachu, podczas gdy mieszkańcy mogą sadzić swoje własne ogrody na ich zawieszonych tarasach, które przyniosą ogólny motyw ogrodowy.
do kompleksu.
Struktura zbiera deszczówkę, która jest przechowywana do późniejszego nawadniania.
Drzewa nie ozdabiają zewnętrznego krajobrazu, ale są również sadzone wewnątrz dużych okrągłych świetlików, aby zapewnić światło słoneczne i stworzyć dynamiczną atmosferę.
Nawet projekt parkingu obejmuje listowie poprzez okrągłe świetliki, które mają na celu popchnięcie motywu ogrodowego.
Jak widać na designboom.
Wszystkie zdjęcia dzięki uprzejmości ECDM Architekci.
[podobne: tynki gipsowe czy cementowo wapienne, lekkie ścianki działowe, grunt rodzimy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: grunt rodzimy lekkie ścianki działowe tynki gipsowe czy cementowo wapienne