Nieruchomości – zakup i urzadzenie
Na co zwracac uwage przy zakupie mieszkania…

Ze swiata architektury – Podsumowanie: Wyobrażenie sobie Lowline / Barasch + Ramsey

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

K.Cilento Jako.
Wyobrażenie Lowline.
wystawa dobiega końca, dzielimy się podsumowaniem naszej wizyty w pełnowymiarowej makiecie stworzonej przez Dana Barascha i Jamesa Ramseya.
Dzielimy się ciągłym strumieniem informacji o projekcie, ale nic nie oddaje idei tego transformacyjnego, miejskiego odkrycia.
w perspektywie jako zdolność do przeżycia części podziemnego parku publicznego.
Dwutygodniowa wystawa w Market Building D na Lower East Side miała na celu podzielenie się pomysłami Lowline ze społecznością, aby usłyszeć opinie i uzyskać wsparcie, aby potencjalnie przesunąć projekt do przodu.
Podczas naszej wizyty mieliśmy okazję porozmawiać z odwiedzającymi o różnych zawodach, pochodzeniu i związkach z Nowym Jorkiem, aby usłyszeć pierwsze wrażenia z tego projektu i sprawdzić, czy ich poparcie leży u podstaw takiego pomysłu.
Więcej po przerwie.
Ekspansywna przestrzeń podziemna Barasch i Ramsey pragną się poruszać, by służyć jako punkt zwrotny dla wózków przejeżdżających przez Williamsburg Bridge, ale od około 1950 roku jest nietknięty.
Wystawa pokazała szczegółową historię miejsca przed wizytami zwiedzających makietę podziemną na pełną skalę.
krajobraz.
.
K.Cilento Szokujące było to, że skręciłem za róg i zobaczyłem tak dużo światła spływającego na pagórek leśnych roślin.
W przeciwieństwie do kwiecistych liści swoich odpowiedników na ziemi, krajobraz Lowline natychmiast identyfikował się z unikalnym pozycjonowaniem subterrainu.
Krajobraz obejmował wiele mchów i paproci, z nisko położonymi liśćmi.
Jeden z gości skomentował wielką mieszankę zapachów mówiącą, że mieszanka twardych materiałów, takich jak beton, i różne zapachy paproci dodała jej doświadczenia.
Oczywiście ludzie stali z podziwem badając rozpraszający światło dach parametryczny.
Oprócz niesamowitego innowacyjnego podejścia do rozpraszania światła zebranego nad ziemią do tych roślin, estetyka ścinania formy była prawdziwa pięknem.
.
K.Cilento Podczas gdy podziemny park wywołał wiele dyskusji, ogólne uczucia uczestników biorących udział w wystawie były pozytywne i pełne ekscytacji.
I chociaż przestrzeń była nieco wilgotna, ludzie zatrzymywali się, by podzielić się małą przekąską na krzesłach rozrzuconych po całym krajobrazie lub podzielić się rozmową podczas robienia zdjęć zespołu dachu.
Rozmawialiśmy z entuzjastami historii, którzy uwielbiali nowość parku, a programiści komputerowi, którzy czuli, że ten park pozwoliłby im połączyć się z naturą przez cały rok, zauważając, że to będzie tak wspaniałe w zimie !.
Miejscowy architekt zapytał o punkty dostępu do parku, ponieważ takie znaki musiałyby być wyjątkowo dramatyczne, aby zachęcić ludzi do zwiedzania podziemia.
Inne zostały utrwalone na tym, że tak wiele projektu zostanie opracowany lokalnie.
na przykład system paneli dachowych.
a posiadanie większej liczby osób w okolicy pomogłoby lokalnym firmom.
Ogólnie zwiedzający byli podekscytowani wizją i uważali park za potencjalnie wyjątkowy punkt docelowy w mieście, jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na lokalną społeczność.
.
K.Cilento Czy brałeś udział w wystawie.
Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej! I pamiętaj, aby sprawdzić nasz poprzedni zasięg Lowline i będziemy Cię informować na bieżąco o postępach.
[przypisy: wzmacnianie fundamentów, koszt studni głębinowej, płytka klinkierowa ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: koszt studni głębinowej płytka klinkierowa wzmacnianie fundamentów